Yasal Uyarı

YASAL UYARILAR VE BİLGİLENDİRMELER

Av.net.tr web sitesi ve site içerisinde yer alan bilgilerin tamamı ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir yasal ya da avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Site ziyaretçileri web sitesine giriş yaparak herhangi bir avukat ile vekil-müvekkil ilişkisinin kurulduğu düşünmemelidir. Vekil-müvekkil ilişkisinin kurulabilmesi için tarafların iradelerinin aynı yönde uyuşması gerekmektedir.

Sitede yer alan makaleler, dökümanlar ve yazıları bilgilendirme amaçlı olduğundan, hukuken mağdur olmuş kişiler sadece site içeriğine dayanarak hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir. Site içeriğinde yer alan makalelerin tamamı Av.net.tr editörleri tarafından yazılmıştır ve Av.net.tr sitesine aittir. Makalelerden veya sayfa içeriklerinden ziyaretçilerin yararlanması Av.net.tr adresinin web tarayıcısı ile geçici olarak yüklenmesi suretiyle mümkündür. Av.net.tr ’den yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi durumda, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ na muhalefet etmekten yasal haklarımızı kullanacağımızı hatırlatırız.

Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir. Herhangi bir ihlal söz konusu olduğunda iletişim sayfasından site yönetimine başvuru veya bildirim yapıldığında talep incelendikten sonra gerekli düzenlemeler 7 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Sitemizi ziyaret eden ve paylaşım yapan tüm kullanıcılar ''Site Kullanım Şartları''nı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.